Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
O mě

Nazdárek, mé jméno je Bacchus Orsi Bohemia a tyhle stránky mi založila má milovaná panička Lucinka, která mě má moc ráda a ještě radši se se mnou chlubí .

No tak jak bych asi začal, narodil jsem se 27. 04. 2007 mamince Artemisce u paní chovatelky paní Wünschové, narodilo se nás celkem pět, já dva bráškové a dvě ségry, jenže osud tomu tak chtěl a bohužel mí bráškové po třech dnech zemřeli... . Ale život šel dál, se ségrama jsme rostli jako z vody a kolem dvacátého června měl nastat den D, kdy jsme se měli rozdělit a jet do nových domovů, kam se nám samozřejmě vůbec, ale vůbec nechtělo, museli jsme od maminky a sorozenců a to neni jen tak.

Jak jsem řek, tak se taky stalo myslim, že to bylo 20. června si pro mě přijela nová panička Lůca se svojí kamarádkou Bárou, protože můj druhej páníček Martin byl v práci (to víte někdo na mě  vydělávat musí, dyť toho taky spotřebuju ) holky se na mě moc těšily, hlavně teda Lucka, ta se mě nemohla dočkat už od mého narození, takže všichni poklábosili, zaplatili za mě a my se vydali směrem novému domovu. Lucka šla řídit a chudinka Barča musela jít se mnou na zadní sedačku, protože už když si mě vezli jsem zrovna nebyl mrně, takže aby jsme se nemačkali, byli jsme raději spolu vzadu. Cesta ubíhala ale mě se zdála dlouhá, moc dlouhá, až bych řekl tisíce kilometrů dlouhá a tak jsem to samozřejmě nevydržel a pozvracel jsme celý auto, (teda né doslova, ale stačilo to ), naštěstí byla Barča pohotová a snažila se ze všech sil moje bli..y chytat, pak už se nám dařilo a za půl hoďky jsme byli doma.

Tam už na mě čekal nový pelíšek, hračky, moje vlastní misky na jídlo, které byly plné samých dobrot. Ale já byl celý zmožený a opuštěný, takže jsem jenom kňoural a spal a zase kňoural a zase spal, takže mi to všechno hezký, co pro mě moje nová rodina přichystala stejně vůbec nevnímal.

Čas plynul a já si postupně zvykal na sou novou rodinu. Šlo mi to celkem snadno, nejprve jsem byl absolutně závislý na své paničce, ale postupem času jsem si zvyknul i na páníčka a teď je mám rád oba stejně, nedělám mezi nimi rozdíl, oba mě mají rádi a já jim svou lásku oplácím, na páníčka jsem spíš takovej drsnej a zlobivej, dovolim si k němu být ostřejší, ale je to moje autorita, kdežto k paničce se chovám láskyplně, poslušně, dyť mi taky dává najíst a napít, co já bych si bez ní počal .

Taky se mnou chodí často na procházky, protože Martin je v práci, seznamuje mě s jinými psy, no a stará se o mě jako bych byl její vlastní , zato jsem jí taky teď o víkendu rozcupoval její oblíbený botky, byla fakt ráda no a aby to nemrzelo ani páníčka, tak jsem si poradil i s jeho kopačkama co má na fotbal - sušil si je na popelnici po zápase, tak jsem toho pořádně využil....

No co bych vám ještě tak o sobě pověděl, teď už je mi přez pět měsíců, mám rád smetánek, piškoty, taky mi hrozně chutnaj játra s rýží ale jinak jen granulky, maximálně sem tam konzervu, ale ostatní blafy jako kuře s rýží to ani náhodou, takhle kdyby mi nějaký kuřátko vypustili na zahradu, to já už bych si s nim poradil . Taky se hodně kamarádim s bíglem Samíkem, kterej si někdy u mě v teritoriu moc dovoluje, tak je z toho sem tam pořádná rvačka, ale paničky nás dycky od sebe odtrhnou, ale jinak se máme rádi...

Tak se zatim mějte fajn a jukněte na mě do fotogalerie......

S POZDRAVEM VÁŠ BÁČEK RÁČEK

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek